Tarasy drewniane

Z uwagi na stale rosnące oczekiwania inwestorów co do kompleksowego realizowania elementów drewnianych, wprowadziliśmy ofertę usług montażu desek tarasowych wraz z podkonstrukcją. Wykonujemy tarasy z drewna egzotycznego, które charakteryzują się wyjątkową trwałością oraz estetyką. Oferujemy kompleksowe, profesjonalne wykonawstwo i montaż. Rodzaje drewna stosowanego do wyrobu tarasowych desek drewnianych to aktualnie: tatajuba, massaranduba, bangkirai, cumaru, jatoba, ipe (lapacho), doussie, iroko, teak, sucupira, garapa.

Zastosowanie odpowiednio przetworzonego drewna na tarasie budynku czyni projekt wyjątkowym i oryginalnym. Naturalny materiał jakim jest drewno, nie wymaga wiele troski, ma ciepły wygląd oraz właściwości ekologiczne, a co istotne, precyzyjnie wykonany tarasowy parkiet z desek, podnosi również wartość nieruchomości.

Wykonawstwo i montaż desek tarasowych

Wiedza techniczna w połączeniu z naszymi doświadczeniami w sposób właściwy spełnia oczekiwania naszych klientów. Tworzymy konstrukcje drewniane w oparciu o aktualne, innowacyjne trendy w architekturze. Każda usługa związana z wykonawstwem i montażem desek tarasowych poprzedzona jest kompleksowym, precyzyjnym projektem wykonawczym przygotowanym przez naszą pracownię projektową. Zapewniamy pełne doradztwo w zakresie doboru produktów i technologii montażu. Zrealizujemy każdy, nawet najbardziej nietypowy projekt drewnianego tarasu oraz spełnimy oczekiwania wymagających klientów.

Co wyróżnia tarasy drewniane Es Style?

Kompleksowy, profesjonalny montaż i wykonawstwo – wykonamy deski na Twój taras, by następnie kompleksowo go wykonać.

Najlepsza oferta – zapewniamy najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie.

Innowacyjność – korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz bazujemy na nowoczesnych trendach w architekturze.

Najlepsze materiały pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych, certyfikowanych źródeł.