Okiennice przesuwne - osiedle w Warszawie

Opis realizacji

Osiedle na ul. Ludnej w Warszawie – okiennice przesuwne i harmonijkowe z okładziną z miedzi w ilości 500 mkw

Szczegóły realizacji

Harmonijkowe okiennice przesuwne stanowią doskonałą alternatywę dla żaluzji oraz rolet zewnętrznych. Chociaż nawiązują do stylu rustykalnego, nadają fasadom bardzo nowoczesnego charakteru. Urozmaicają formę i znacznie wpływają na estetykę budynku, niezależnie czy jest to obiekt użytkowy, czy mieszkalny. Jednocześnie są praktyczne i funkcjonalne. Przy realizacji osiedla na ul. Ludnej w Warszawie wykorzystano ich atuty i zamontowano okiennice przesuwne i harmonijkowe o łącznej powierzchni 500 mkw.

Okiennice przesuwne, na które zdecydowano się przy realizacji osiedla w Warszawie, wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Trwałe i odporne na warunki atmosferyczne drewno z okładziną z miedzi sprawia, że okiennice harmonijkowe nie tylko znakomicie się prezentują, ale także odznaczają się szeregiem pożądanych dla tego typu rozwiązań właściwości.

Zastosowane w Warszawie harmonijkowe okiennice przesuwne urozmaicają elewację budynków i nadają im interesującego charakteru. Spełniają również funkcje praktyczne – chronią przed zbytnim nagrzaniem pomieszczeń latem, stanowią dodatkową izolację termiczną zimą, a także strzegą prywatności, osłaniając przed wzrokiem osób z zewnątrz.