Elewacja z betonu architektonicznego – Gdańsk

Opis realizacji

Hotel Puro 2 w Gdańsku - elewacja z betonu architektonicznego w ilości 305 mkw

Szczegóły realizacji

Hotel Puro 2 usytuowany jest w samym sercu historycznej części Gdańska, dlatego realizacja elewacji budynku wymagała zastosowania materiałów odznaczających się nie tylko wysoką wytrzymałością i trwałością, ale także wysokimi walorami estetycznymi, odpowiednimi dla tak reprezentacyjnego miejsca. Z tego względu zdecydowano się na wykonanie elewacji z betonu architektonicznego.

Beton architektoniczny charakteryzuje się znakomitymi parametrami technicznymi, a dzięki atutom estetycznym nie ma potrzeby zakrywania elewacji tynkiem lub innego rodzaju wykończeniem. Materiał doskonale sprawdza się przy przedsięwzięciach takich jak realizacja wykonana przez EsSyle w Gdańsku.

Elewacja z betonu architektonicznego, która pokrywa hotel Puro 2 w Gdańsku, doskonale współgra z sąsiadującą zabudową. Połączenie betonu z przeszklonymi powierzchniami jest rozwiązaniem architektonicznym, które nadaje gdańskiej realizacji nowoczesnego, bardzo stylowego charakteru.

Do wykonania elewacji hotelu Puro 2 w Gdańsku wykorzystano 305 mkw. wysokiej jakości betonu architektonicznego. Realizacja tworzy spójną całość, która, chociaż doskonale wkomponowana w otoczenie, wyróżnia się subtelnym pięknem i dostojnością.