Żaluzje harmonijkowe - apartamenty w Warszawie

Opis realizacji

Kontrakt na wykonanie żaluzji harmonijkowych, wypełnionych lamelami świerkowymi z impregnacją do NRO. Łącznie 950 żaluzji, 65000 mb lameli świerkowych.

Szczegóły realizacji
  • Inwestor: Inwestor Prywatny
  • Architektura: JEMS Architekci
  • Tytuł kontraktu: Apartamenty Wilanowska
  • Termin realizacji: 10.2013 do 01.2014

Zewnętrzna fasada nowoczesnego apartamentowca w Warszawie wykończona została bardzo efektownymi i równie funkcjonalnymi żaluzjami harmonijkowymi, wypełnionymi znakomitej jakości lamelami świerkowymi. Do inwestycji, której podjęło się EsStyle, wykorzystano 65 tysięcy metrów bieżących lameli i łącznie wykonano 950 harmonijkowych żaluzji okiennych.

Drewno jest materiałem uniwersalnym, doskonale wpasowuje się zarówno w stylistykę budownictwa klasycznego, jak i bardziej nowoczesnych koncepcji, czego świetnym przykładem może być inwestycja w Warszawie. Harmonijkowe żaluzje okienne świetnie sprawdzają się latem, chroniąc wnętrza apartamentów przed przegrzaniem i nadmiernym nasłonecznieniem, ale także zimą, stanowiąc dobrą izolację termiczną. Drewniane żaluzje okienne w wyjątkowy sposób podnoszą estetykę budynku i świetnie współgrają z pozostałymi elementami elewacji.

Żaluzje harmonijkowe apartamentowca w Warszawie wykonano z lameli o wyjątkowej trwałości i odporności na warunki atmosferyczne, dlatego ich walory estetyczne nie ulegną pogorszeniu. Lamele świerkowe, stanowiące wypełnienie żaluzji okiennych, zostały zaimpregnowane do stopnia niezapalności i nierozprzestrzeniana ognia (NRO).