Żaluzje przesuwne - inwestycja prywatna w Gdańsku

Opis realizacji

Wykonanie żaluzji przesuwnych z drewna świerkowego na inwestycji prywatnej.

Szczegóły realizacji
  • Inwestor: Inwestor Prywatny
  • Termin realizacji: 05.2013 do 06.2013
  • Tytuł kontraktu: Umowa O Wykonanie Robót Budowlanych - Żaluzje Przesuwne z Drewna Świerkowego

Żaluzje przesuwne drewniane są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również stanowią interesujący akcent zewnętrznej fasady każdego domu, bez względu na styl, jaki reprezentuje. Przy realizacji inwestycji w Gdańsku zdecydowano się na żaluzje przesuwne z białego świerku, który, chociaż wygląda niezwykle lekko, odznacza się wysoką trwałością i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Zewnętrzne żaluzje drewniane, które zamontowane zostały na fasadzie domu w Gdańsku, zapewniają domownikom intymność i chronią przed spojrzeniami z zewnątrz. Zapobiegają również nadmiernemu przegrzewaniu się pomieszczeń i chronią przed zbytnim nasłonecznieniem, w przyjemny sposób rozpraszając światło. W porze jesienno-zimowej przesuwne żaluzje drewniane sprawdzają się jako dodatkowa, zewnętrzna osłona termiczna.

Zamontowane przy realizacji w Gdańsku, drewniane żaluzje przesuwne prezentują się niezwykle ciekawie i w finezyjny sposób uatrakcyjniają wizualnie zewnętrzną fasadę domu. Stanowią również dodatkową ochronę przed ewentualnymi włamaniami. Do wykonania inwestycji użyto najwyższej jakości desek świerkowe, dzięki którym zewnętrzne żaluzje przesuwne będą doskonale prezentować się przez długie lata.