Elewacja z betonu architektonicznego - Bydgoszcz

Opis realizacji

Szczegóły realizacji
  • Inwestor: Inwestor Prywatny

Przy realizacji projektu domu jednorodzinnego w Bydgoszczy zdecydowano się na wykonanie fragmentów elewacji z betonu architektonicznego. Jest to materiał, który charakteryzuje się wysoką trwałością i wytrzymałością, a ze względu na odpowiednie właściwości i walory estetyczne coraz częściej wykorzystywany jest na elewacjach. Zastosowanie betonu architektonicznego nadało realizacji bardzo nowoczesnego i oryginalnego charakteru.

Elewacja domu jednorodzinnego została wykonana z desek w układzie horyzontalnym i wzbogacona o elementy z betonu architektonicznego, co sprawia, że realizacja wykonana przez EsStyle jest efektowna i niezwykle interesująca wizualnie. Dodatkowo, odcień betonu architektonicznego wykorzystanego na elewacji w Bydgoszczy idealnie koresponduje z kolorystyką wykończeń realizacji.

Beton architektoniczny, wykorzystywany przy realizacjach takich jak ta ukończona w Bydgoszczy, posiada niezbędne badania oraz wyróżnia się odpowiednimi parametrami technicznymi, dlatego doskonale nadaje się do tego, aby pokrywać nim elewacje zewnętrzne budynków. Jest przy tym materiałem odpornym na warunki atmosferyczne, a dzięki temu przez długi czas zachowuje pierwotny wygląd, stanowiąc atrakcyjny element elewacji.