Okiennice drewniane

Przesuwne okiennice harmonijkowe

Okiennice drewniane zyskują obecnie wielką popularność. Dotąd kojarzone głównie z tradycyjną architekturą wiejską, obecnie są stosowane coraz częściej w budynkach o nowoczesnych miejskich fasadach. Zazwyczaj okiennice zewnętrzne projektowane są w formie przesuwnej - jako alternatywa dla żaluzji i rolet zewnętrznych. Drewniana okiennica przesuwna oferuje podobną funkcjonalność przy jednoczesnej większej estetyce.

Profil drewna o charakterze żaluzji podkreśla nowoczesny design drobnych żaluzji drewnianych, jak i łamaczy światła. To możliwość swobodnego kształtowania bryły budynku, prostota wyglądu, materiał czysty ekologicznie. Jako wiodący producent przesuwnych okiennic z drewna oferujemy uniwersalne rozwiązania od możliwości mobilnych do stałych przegród. W asortymencie posiadamy Oferta oparte na markowych systemowych rozwiązaniach, zarówno w wersji stałej, przesuwnej lub przesuwno-harmonijkowej. Okiennice drewniane stanowią nietuzinkową, nowoczesną dekorację budynku oraz są wysoce funkcjonalne.

Rodzaje okiennic zewnętrznych

Klasyczne okiennice drewniane nadają fasadom budynku tradycyjnego charakteru i subtelnego wyglądu. Oprócz walorów estetycznych, okiennice pełnią funkcję praktyczną – latem służą jako skuteczna ochrona przed promieniami słońca, zimą zaś stanowią dodatkową barierę dla mrozu i wiatru. W zależności od upodobań i indywidualnych preferencji klientów okiennice zewnętrzne mogą mieć różne kształty i wykończenia. Mogą być wykonane w wersji jednoskrzydłowej lub wieloskrzydłowej, które to montuje się w szerszych oknach i zwykle składa w harmonijkę. Okiennice harmonijkowe z drewna można dzięki temu dopasować do elewacji oraz do okien.

Jako producent oferujemy wykonawstwo i montaż:

  • przesuwek okiennych,
  • okiennic harmonijkowych,
  • przegród stałych,
  • żaluzji drewnianych.

Es Style – producent wysokiej klasy okiennic drewnianych

Będąc profesjonalnym producentem z doświadczeniem na rynku, oferujemy szeroki asortyment materiałów i komponentów. Przy produkcji zewnętrznych okiennic drewnianych harmonijkowych wykorzystujemy najlepsze rodzaje drewna: West Red Cedar (cedr), okume, thermodrewno (jesion amerykański, świerk, sosna), dąb amerykański (czerwony), modrzew syberyjski, modrzew krajowy, świerk skandynawski, sosna skandynawska. Wszystkie rodzaje drewna oferujemy także w wersji zaimpregnowanej preparatami nie rozprzestrzeniającymi ognia zapewniającymi reakcje na ogień klasy B - niezapalne dla elewacji NRO.

Co nas wyróżnia? Stawiamy na nowoczesne technologie, które podnoszą jakość naszych wyrobów. Cenimy jakość i trwałość. Jako producent z doświadczeniem, dobieramy materiały z myślą o ich wytrzymałości i funkcjonalności. Tworząc drewniane komponenty nadajemy wnętrzom i fasadom budynków szlachetnego, nowoczesnego charakteru. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą drewnianych okiennic przesuwnych.