Oferta

Elewacje wentylowane

Elewacje wentylowane

Elewacje wentylowane stanowią obudowę zewnętrznych fasad budynku i charakteryzują się szczeliną między materiałem izolacyjnym a wierzchnią warstwą. Taki system umożliwia cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci. Montaż elewacji wentylowanych jest idealną metodą nie tylko ocieplenia i wyciszenia pomieszczeń, ale również nadaniu budynku nowoczesnego wyglądu. Jako wykonawca z bogatym doświadczeniem w tym zakresie, zapewniamy najlepsze materiały, wpływające na jakość wykonywanych profili oraz precyzję montażu.


Czytaj więcej
Bezspoinowy system ociepleń BSO

Bezspoinowy system ociepleń BSO


Czytaj więcej
Termomodernizacja

Termomodernizacja


Czytaj więcej
Renowacja zabytków

Renowacja zabytków


Czytaj więcej
Okiennica drewniana wykonana przez Es Style Budownictwo

Okiennice przesuwne

Okiennice drewniane zyskują obecnie wielką popularność. Dotąd kojarzone głównie z tradycyjną architekturą wiejską, obecnie są stosowane coraz częściej w budynkach o nowoczesnych miejskich fasadach. Zazwyczaj okiennice zewnętrzne projektowane są w formie przesuwnej - jako alternatywa dla żaluzji i rolet zewnętrznych. Drewniana okiennica przesuwna oferuje podobną funkcjonalność przy jednoczesnej większej estetyce.


Czytaj więcej
Tarasy drewniane

Tarasy drewniane

Z uwagi na stale rosnące oczekiwania inwestorów co do kompleksowego realizowania elementów drewnianych, wprowadziliśmy ofertę usług montażu desek tarasowych wraz z podkonstrukcją. Wykonujemy tarasy z drewna egzotycznego, które charakteryzują się wyjątkową trwałością oraz estetyką. Oferujemy kompleksowe, profesjonalne wykonawstwo i montaż. Rodzaje drewna stosowanego do wyrobu tarasowych desek drewnianych to aktualnie: tatajuba, massaranduba, bangkirai, cumaru, jatoba, ipe (lapacho), doussie, iroko, teak, sucupira, garapa.


Czytaj więcej
Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

W przygotowaniu, zapraszamy wkrótce.