O Firmie

O Es Style Budownictwo Sp. z o.o.

Naturalne materiały nadają architekturze i wnętrzom SZLACHETNEGO charakteru. Ponadczasowe DREWNO od lat inspiruje projektantów, właściwie przygotowane stało się produktem ekskluzywnym.


Korzenie marki Es Style sięgają roku 2002. Początkiem działalności było projektowanie i budowa obiektów o konstrukcji drewnianej. Obecnie oferta oprócz montażu elewacji drewnianych została poszerzona o usługi montażu elewacji laminowanych HPL, z płyt kompozytowych ALUCOBOND, REYNOBOND oraz z płyt włóknowo-cementowych EURONIT.


Wiedza techniczna czerpana z rynków skandynawskich w połączeniu z naszymi doświadczeniami w sposób właściwy spełnia oczekiwania architektów i inwestorów tworząc nowoczesne trendy w architekturze. Zastosowanie odpowiednio przetworzonego drewna na fasadzie budynku czyni jego kubaturę wyjątkową na tle innych projektów. Naturalny materiał nie wymaga wiele troski, ma ciepły wygląd oraz właściwości ekologiczne, a co istotne, podnosi wartość nieruchomości.


Każda usługa związana z wykonaniem elewacji wentylowanej drewnianej czy też z paneli w postaci kompozytów poprzedzona jest projektem wykonawczym przygotowanym przez naszą pracownię projektową. Zapewniamy pełne doradztwo w zakresie doboru produktów i technologii montażu. Zrealizujemy każde nietypowy projekt powstały w głowie architektów-wizjonerów. Spełnimy wymagania najbardziej wymagających klientów.


Oferta w naszej ofercie sprzedaży, czy też w świadczonych usługach spełniają odpowiednie warunki techniczne dla drewna i płyt kompozytowych w tym warunki ochrony przeciwpożarowej poprzez modyfikację drewna do klasy niezapalne spełniające warunki NRO będące w zgodzie z odpowiednimi rozporządzeniami. Firmom zajmującym się samodzielnym montażem oferujemy gotowe drewniane profile elewacyjne w tym deski zabepzieczone do klasy reakcji na ogień Bs1d0 jako NIEZAPALNE i w klasie NRO w różnych kolorach. Na impregnowane deski wystawimy DEKLARACJĘ ZGODNOŚCI WYROBU wraz z dokumentami odniesienia tj raport SBI i Certyfikat Klasy Reakcji na Ogień.