Elewacje z betonu architektonicznego

Beton architektoniczny to element wykończenia, po który coraz odważniej w ostatnich latach sięgają architekci. Łączy on w sposób szczególny prostotę z trwałością. Mnogość kolorów (od typowych odcieni szarości po czerwień, zieleń i niebieski) i struktur, umożliwia wybór takiego materiału, który spełnia oczekiwania inwestorów. Beton jako jeden z nielicznych materiałów pozwala uzyskać niesamowite, czasem wręcz zaskakujące efekty wizualne. Płyty z betonu architektonicznego to nowoczesny i stylowy sposób wykończenia elewacji zewnętrznych. Beton architektoniczny cechuje nie tylko wysoka jakość wykonania mieszanki betonowej, ale również wysoka jakość wbudowania. Każda elewacja projektowana jest indywidualnie.

Elewacje z betonu architektonicznego, które projektowane są przez Es Style, cechują się najwyższą jakością, co potwierdzają opinie architektów oraz zadowolonych inwestorów. Co ważne, płyty betonowe, które oferujemy, przez długi czas utrzymują swój pierwotny wygląd, stanowiąc doskonałe uzupełnienie bryły budynku, zaznaczając jego nowoczesność, wysmakowany design i prestiż.

Elewacje z betonu architektonicznego – oferta Es Style

Beton architektoniczny, który posiadamy w ofercie, to gotowe prefabrykowane elementy z betonu o różnych rozmiarach, barwach i fakturach. Ich zastosowanie jest nieomal nie ograniczone. Zapewniamy pełną obsługę projektów-inwestycji od projektu wykonawczego, dostawy, po montaż. Oferta w naszej ofercie posiadają właściwe badania i dokumenty umożliwiające ich zastosowanie zarówno we wnętrzach jak i na zewnętrznych fasadach.

Naszym Klientom oferujemy między innymi beton architektoniczny concreAte, wzmocniony włóknem polipropylenowym, który jest gotowym prefabrykatem z betonu, stosowanym jako okładzina ścian wewnętrznych oraz jako materiał elewacyjny.

Płyta fibro - płyta betonowa z betonu drobnoziarnistego niebarwionego klasy C30/37, zbrojonego włóknem polipropylenowym. Mieszanka wykonana z cementu klasy wytrzymałości R32,5 oraz 52,5N.

Waga 1 mkw to wartość uśredniona 42kg.

Płyty fibro - betonowe układane po 14,4 mkw na palecie. Prefabrykaty można przechowywać w warunkach naturalnych luzem lub na paletach. Podczas transportu płyt nie należy spiętrzać palet.

Beton, z którego jest wykonana płyta fibro - betonowa powinien spełniać wymagania dla betonu klasy C30/37 wg PN - EN 206 - 1:2003 (B30 wg PN - 88/B - 06250).