Elewacje wentylowane

Elewacje wentylowane stanowią obudowę zewnętrznych fasad budynku i charakteryzują się szczeliną między materiałem izolacyjnym a wierzchnią warstwą. Taki system umożliwia cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci. Montaż elewacji wentylowanych jest idealną metodą nie tylko ocieplenia i wyciszenia pomieszczeń, ale również nadaniu budynku nowoczesnego wyglądu. Jako wykonawca z bogatym doświadczeniem w tym zakresie, zapewniamy najlepsze materiały, wpływające na jakość wykonywanych profili oraz precyzję montażu.

Zalety elewacji wentylowanej

Najważniejszą zaletą techniczną wentylowanych fasad jest możliwość swobodnego przepływu powietrza i oddychania całej ściany. Montaż tego typu nowoczesnych elewacji, niesie są sobą jednak dużo więcej zalet. Systemy wentylowane wyróżniają się estetyką i swobodą projektowania. Dzięki temu możemy wykonać projekt elewacji dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań inwestora. Ten rodzaj fasady charakteryzuje również duża odporność na warunki atmosferyczne oraz możliwość montażu niezależnie od warunków pogodowych. Specyfika materiału zapewnia izolację termiczną oraz akustyczną. Zastosowanie wentylowanych systemów elewacji przynosi wymierne korzyści zarówno inwestorom, użytkownikom, architektom, jak i projektantom. Szeroki wybór elewacyjnych płyt umożliwia tworzenie atrakcyjnych, nowoczesnych projektów w zakresie realizacji indywidualnych i kubaturowych.

Elewacje drewniane

 

Elewacje z betonu architektonicznego

 

Elewacje kompozytowe

 

Elewacje z płyt włókno-cementowych

 

Elewacje szklane

 

Wykonanie, montaż i serwis elewacji

Drewno fasadowe, produkowane z różnych gatunków tarcicy to modny, nowoczesny i naturalny sposób na stworzenie elewacji zewnętrznej, która będzie odpowiadała wymogom estetycznym i funkcjonalnym. Jako doświadczony wykonawca elewacji, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa elewacji i fasad, począwszy od projektu, przez produkcję profili, po ich sprzedaż i montaż. Nasze elewacje dostępne są w kilku wariantach: żaluzji wertykalnej, horyzontalnej lub standardowej na pióro-wpust. Na życzenie Klientów stosujemy ukryty sposób mocowania, który podnosi estetykę instalacji. Profile elewacyjne w naszej ofercie są nowoczesnymi, wysokiej jakości systemami, produkowanymi w niemieckim koncernie drzewnym.

ES Style – wykonawca elewacji wentylowanych

Usługi projektowania, produkcji i montażu elewacji świadczymy w oparciu o najwyższe standardy i normy sztuki budowlanej. Wiedza techniczna czerpana z rynków skandynawskich w połączeniu z naszymi doświadczeniami stawia firmę ES Style wśród najlepszych wykonawców systemów elewacyjnych. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu technicznemu oraz profesjonalnemu sprzętowi oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług.