Elewacje drewniane

Elewacja domu to jego wizytówka i znak szczególny. Poszukując ciekawych efektów projektanci eksperymentują z materiałami, gdyż im prostsza bryła, tym ważniejsze jej wykończenie. Drewno fasadowe, produkowane z różnych gatunków tarcicy to modny i naturalny sposób na stworzenie elewacji zewnętrznej, która będzie odpowiadała wymogom estetycznym i funkcjonalnym inwestorów. Co więcej elewacja drewniana może, poza efektem estetycznym, zapewnić lepsze warunki termiczne, przy zachowaniu doskonałej oddychalności. Fasady z drewna są bardzo trwałe - odpowiednio wykonane i zabezpieczone mogą przetrwać w fantastycznym stanie nawet wiele lat.

Podbitki drewniane

Podbitka dachowa to estetyczne wykończenie okapu dachu czy zadaszenia tarasu. Podbitka maskuje i osłania elementy konstrukcyjne oraz chroni dach przed uszkodzeniami. Es Style, wykonawca stolarki i elewacji, oferuje podbitki drewniane, które poza funkcjonalnością pełnią również bardzo ważną funkcję estetyczną - poprawiają wizualny odbiór budynku. Montaż drewnianej podbitki wymaga przymocowania jej do krokwi dachowych. W tym celu przybija się do nich prostopadle listwy montażowe, do których z kolei mocuje się deski. Mogą być one przytwierdzane równolegle do ściany lub prostopadle do niej.

profil faza
profil faza

 

profil boazeryjny
profil boazeryjny

 

wydłużone pióro
wydłużone pióro

 

trapez
trapez

 

żaluzjowy prostokąt
żaluzjowy prostokąt

 

żaluzjowy okapnik
żaluzjowy okapnik

 

rombo
rombo

 

romboidalny
romboidalny

 

zetka
zetka

 

rombo podwójne
rombo podwójne

 

zetka do łączenia na klipy
zetka do łączenia na klipy

 

Atuty elewacji drewnianych

Jesteśmy wykonawcą elewacji zgodnych z najnowszymi trendami technicznymi. Zajmujemy się wykonawstwem projektów, które wymagają innowacyjności, doświadczenia i staranności montażu. Nasze elewacje to:

  • niepowtarzalne walory estetyczne;
  • nowa jakość i wygląd budynku;
  • łatwość obróbki drewna pozwala na uzyskanie dowolnego designu;
  • funkcja dodatkowego docieplenia;
  • skuteczne zabezpieczenie elewacji.

Wykonawstwo i montaż fasad z drewna

Es Style, wykonawca zewnętrznych elewacji drewnianych, specjalizuje się w produkcji oraz montażu elementów architektonicznych wykonanych z drewna. Wykonujemy fasady z drewniane, zaprojektowane według gustu inwestora. Elewacje z drewna są w rzeczywistości elementem wieloletnim, który w piękny sposób może nadać efektowny wygląd. Wychodzimy z założenia, że drewno podane profesjonalnej obróbce jest w stanie wzbogacić wygląd architektoniczny budynku oraz jego wnętrze. Jesteśmy wykonawcą elewacji, fasad, lameli i podbitek z drewna. Dodatkowo posiadamy szeroką gamę desek elewacyjnych, a nasze doświadczenie pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół to ludzie od wielu lat związani z branżą stolarską, którzy swoje doświadczenie zdobywali na rynku krajowym jak i zagranicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy kompleksowe usługi od projektu fasady, przez sprzedaż profili, po wykonawstwo i montaż. Nasze elewacje dostępne są w kilku wariantach: żaluzji wertykalnej, horyzontalnej lub standardowej na pióro-wpust. Na życzenie stosujemy ukryty sposób mocowania. Profile elewacyjne wykonane z drewna, w których wykonawstwie się specjalizujemy, wykonywane są specjalnie pod nasze potrzeby w Niemieckim koncernie drzewnym.

Modrzew syberyjski
Modrzew Syberyjski

Syberia oraz Chiny i Mongolia

Sosna Skandynawska
Sosna Skandynawska

Europa Pł-Ws i Śr-Ws

Świerk Skandynawski
Świerk Skandynawski

Europa Pł-Ws i Śr-Ws

Thermodrewno
Thermodrewno

 

West Red Cedar
West Red Cedar

Zach Rejony Ameryki Pł

Bangkirai
Bangkirai

Pd, Pł-Ws i Ws Azja

Cumaru
Cumaru

Tropikalne obszary Ameryki Pd

Duossie
Duossie

Śr i Pd Ameryka

Garapa
Garapa

Pd Ameryka

IPE (Lapacho)
IPE (Lapacho)

Śr i Pd Ameryka

Iroko
Iroko

Afryka Zach, Śr i Ws

Jatoba
Jatoba

Rejon Karaibów i Indii Zach.

Massaranduba
Massaranduba

Tropikalne rejony Ameryki Pd

Tatajuba
Tatajuba

Dorzecza Amazonki

Teak
Teak

Pd i Pd-Ws Azja