Płyty z betonu architektonicznego

Opis

Beton architektoniczny to gotowe prefabrykowane elementy z betonu o różnych rozmiarach, barwach i fakturach. Ich zastosowanie jest nieomal nie ograniczone. Zapewniamy pełną obsługę projektów-inwestycji od projektu wykonawczego, dostawy i montażu. Oferta w naszej ofercie posiadają właściwe badania i dokumenty do zastosowań wewnętrznych i wewnętrznych.


Beton architektoniczny concreAte, wzmocniony włóknem polipropylenowym, to gotowe prefabrykowane elementy z betonu, stosowane jako okładzina ścian wewnętrznych oraz jako materiał elewacyjny.


Płyta fibro - betonowa z betonu drobnoziarnistego niebarwionego klasy C30/37, zbrojonego włóknem polipropylenowym. Mieszanka wykonana z cementu klasy wytrzymałości R32,5 oraz 52,5N.


Waga 1 mkw to wartość uśredniona 42kg.


Płyty fibro - betonowe układane po 14,4 mkw na palecie. Prefabrykaty można przechowywać w warunkach naturalnych luzem lub na paletach. Podczas transportu płyt nie należy spiętrzać palet.


Beton, z którego jest wykonana płyta fibro - betonowa powinien spełniać wymagania dla betonu klasy C30/37 wg PN - EN 206 - 1:2003 (B30 wg PN - 88/B - 06250).